Cieszyński portal sportowy - hokej-na-trawie

Pokazali charakter
22.02.2023
Nysa

Za nami weekend, podczas którego młodzicy (Laskarze KS Cieszyn) zagrali dwa spotkania w eliminacjach do mistrzostw Polski w kategorii U13. Na turnieju w Nysie spotkali się z UKS Orlęta Sosnowiec oraz gospodarzem turnieju, UKS Plejada Nysa.

Pierwszy mecz z zespołem z Sosnowca wygrali 7:0, dając sobie w tym spotkaniu kolejne 3 punkty. Drugie spotkanie z gospodarzem turnieju po pierwszej połowie przegrywali 3:0. Trenerzy wykorzystali przerwę, żeby zmotywować chłopaków do walki, co przyniosło efekt, bo mecz skończył się wynikiem 3:3 i kolejnym punktem w tabeli. Jak zawsze dla trenerów najbardziej liczyło się to, że nasi zawodnicy się nie poddali i potrafili wywalczyć remis. Postawa chłopaków zadowala z każdym kolejnym meczem, ale zawsze jest coś do poprawy. Chcąc iść śladami starszych kolegów muszą jeszcze sporo potrenować.