Cieszyński portal sportowy - hokej-na-trawie

Sezon trawiasty rozpoczęty
07.05.2019
Tarnowskie Góry

Drużyna KS Cieszyn rozpoczęła sezon trawiasty w kategorii U-14 (do 14 lat) grając w dwie kolejne soboty w Tarnowskich Górach.

27 kwietnia spotkała się w meczu z LUKS Jedynką z Miasteczka Śląskiego. W pierwszej połowie spotkania widać było wyraźną przewagę naszych przeciwników, którzy schodzili na przerwę po zdobyciu 2 bramek. Cieszyńska drużyna nie pozwoliła im jednak na zwycięstwo, wyrównując w drugiej połowie wynik meczu na 2:2.

4 maja w pierwszej połowie meczu z gliwickim Kolejarzem KS Cieszyn zdobył jedną bramkę. Niestety zaraz po przerwie Gliwice wyrównały. Mimo tego, że druga połowa meczu toczyła się głównie na połowie Kolejarza, cieszyńskiej drużynie nie udało się stworzyć kolejnej udanej sytuacji i cały mecz zakończył się remisem 1:1.

Planowany na najbliższą sobotę mecz z UKHT Ósemka Tarnowskie Góry został przełożony na ostatni majowy weekend, więc drużyna U-14 ma chwilę oddechu. Natomiast w niedzielę 12 maja swoje pierwsze mecze rozegrają zawodnicy w kat. U-12.